NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY – SPECJALISTA TECHNIK BUDOWNICTWA

MUZEUM WSI LUBELSKIEJ W LUBLINIE

ALEJA WARSZAWSKA 96

20-824 LUBLIN

OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY

SPECJALISTA

Liczba etatów: 1

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe: Technik budownictwa, Inżynier budownictwa;

  • umiejętność planowania i organizacji pracy,

  • dyspozycyjność (praca w równoważnym systemie czasu pracy);

  • odpowiedzialność, dokładność, systematyczność, komunikatywność;

  • umiejętność pracy w zespole;

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • uprawnienia budowlane;

  • umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • znajomość ustawy Prawo budowlane;

OBOWIĄZKI NA STANOWISKU PRACY:

  • sporządzanie kosztorysów, rozliczeń materiałowych, wycen kosztów budowy oraz wycen robót budowlanych, prac remontowo – budowlanych przy robotach budowlanych i innych pracach prowadzonych przez dział na terenie Muzeum.

  • prowadzenie spraw związanych z administrowaniem obiektami i gospodarowaniem majątkiem ruchomym Muzeum, prowadzenie i przechowywanie związanej z tym dokumentacji.

  • wykonywanie pracy na wysokości powyżej 3 metrów;

  • sporządzanie pism, reklamacji, zapytań ofertowych i innych dokumentów, których sporządzanie ma na celu prawidłowe funkcjonowanie poszczególnych Działów.

  • wykonywanie sprawozdań, raportów, zestawień oraz innej dokumentacji wynikającej
    z zadań realizowanych przez dział.

  • prowadzenie ewidencji środków nisko cennych w użytkowaniu poprzez wykonywanie stosownych czynności i zapisów w książkach inwentarzowych w sposób zapewniający ich aktualność oraz prowadzenie osobnej książki inwentarzowej działu.

  • prowadzenie książki środków trwałych w uzgodnieniu z Działem Finansowym.

  • wystawianie dokumentów magazynowych na pobrane materiały i sprzęt dla potrzeb Działu i pracowników poszczególnych Działów MWL.

  • rozliczanie zużytych materiałów zgodnie z potrzebami i obowiązującymi normami oraz sporządzanie kwartalnych i rocznych sprawozdań z zakresu zużytych materiałów w Dziale.

OFERUJEMY :

  • stabilną pracę w interdyscyplinarnym środowisku;

  • wysoki standard warunków pracy;

  • szkolenia, konferencje, warsztaty podnoszące kwalifikacje zawodowe;

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV lub kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,

  • list motywacyjny,

  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,

  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wymagane dokumenty należy składać osobiście w terminie do dnia 15 września 2023 r.
do godz. 12.00
w sekretariacie Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie, Al. Warszawska 96 lub przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@skansen.lublin.pl