NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY POMOCNIK MUZEALNY

MUZEUM WSI LUBELSKIEJ W LUBLINIE

ALEJA WARSZAWSKA 96

20-824 LUBLIN

OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY

POMOCNIK MUZEALNY

Liczba etatów: 1

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: Architektura krajobrazu, Ogrodnictwo;
  • umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • dyspozycyjność (praca w równoważnym systemie czasu pracy);
  • odpowiedzialność, dokładność, systematyczność, komunikatywność;
  • umiejętność pracy w zespole;

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • znajomość języków obcych w stopniu komunikatywnym;
  • umiejętność projektowania ogrodów;

OBOWIĄZKI NA STANOWISKU PRACY:

  • prowadzenie spraw związanych z gospodarką drzewostanem na terenie MWL;
  • nasadzanie drzew i krzewów;
  • cięcia pielęgnacyjne i formujące;
  • wycinanie samosiejek i odrostów;
  • odchwaszczanie;
  • pielęgnacja ogrodów, rabat i klombów;
  • zakładanie inspektów i pielęgnacja roślin;
  • zasilanie roślin nawozami organicznymi i mineralnymi;
  • przygotowywanie gleby pod uprawy;
  • nasadzanie i pielęgnacja roślin na terenie MWL;
  • formowanie kompostów i produkcja ziemi ogrodniczej;
  • pomoc przy opiece nad inwentarzem;

OFERUJEMY :

  • stabilną pracę w interdyscyplinarnym środowisku;
  • wysoki standard warunków pracy;
  • szkolenia, konferencje, warsztaty podnoszące kwalifikacje zawodowe;

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV lub kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  • list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wymagane dokumenty należy składać osobiście w terminie do dnia 27 lipca 2022 r.
do godz. 12.00
w sekretariacie  Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie,  Al. Warszawska 96 lub przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@skansen.lublin.pl