NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY
– pomocnik muzealny

MUZEUM WSI LUBELSKIEJ W LUBLINIE

ALEJA WARSZAWSKA 96

20-824 LUBLIN

OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY

POMOCNIK MUZEALNY

Liczba etatów: 1

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: Historia, Pedagogika;
  • umiejętność planowania i organizacji pracy;
  • dyspozycyjność (praca w równoważnym systemie czasu pracy);
  • odpowiedzialność, dokładność, systematyczność, komunikatywność;
  • umiejętność pracy w zespole;

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • znajomość języków obcych w stopniu komunikatywnym;
  • umiejętność obsługi platform internetowych;
  • umiejętność redagowania tekstów;

OBOWIĄZKI NA STANOWISKU PRACY:

  • inicjowanie, projektowanie i prowadzenie działań marketingowych promujących ofertę dydaktyczną, kulturalną i gospodarczą Muzeum;
  • budowanie wizerunku Muzeum w sieci poprzez m.in. aktualizowanie strony internetowej Muzeum, w tym jej wersji anglojęzycznej, oraz prowadzenie działań w obszarze „social media”;
  • współpraca z mediami; redagowanie komunikatów przekazywanych mediom, informowanie o bieżącej działalności Muzeum, inicjowanie kontaktów oraz odpowiadanie na zapotrzebowanie zgłaszane przez przedstawicieli mediów;
  • promocja i popularyzacja Muzeum w mediach poprzez udział w audycjach, wywiadach
    i rozmowach związanych m.in. z tematyką aktualnych wydarzeń muzealnych, prowadzonych zajęć, warsztatów, pokazów, jak również nawiązujących do kalendarza obrzędowego i gospodarskiego, stosownie do potrzeb Muzeum i przedstawicieli mediów;
  • promocja i popularyzacja Muzeum poprzez udział w przedsięwzięciach organizowanych przez podmioty zewnętrzne w tym m.in. w konferencjach, sympozjach, eventach, szkoleniach, warsztatach, targach, spotkaniach okolicznościowych;
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami Muzeum na wszystkich etapach planowania
    i realizacji poszczególnych projektów i wydarzeń;
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji fotograficznej;
  • bieżący monitoring mediów;
  • prowadzenie prac związanych z informacją wizualną i reklamą Muzeum;
  • koordynacja dystrybucji materiałów promocyjnych.

OFERUJEMY :

  • stabilną pracę w interdyscyplinarnym środowisku;
  • wysoki standard warunków pracy;
  • szkolenia, konferencje, warsztaty podnoszące kwalifikacje zawodowe;

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV lub kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  • list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wymagane dokumenty należy składać osobiście w terminie do dnia 29 maja 2023 r.
do godz. 12.00
w sekretariacie  Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie,  Al. Warszawska 96 lub przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@skansen.lublin.pl