TRAVELLERS’ CHOICE
nagroda dla Muzeum

Z niekrytą dumą informujemy, że Muzeum Wsi Lubelskiej zostało nagrodzone certyfikatem jakości Travellers’ Choice przez największą na świecie stronę turystyczną TripAdvisor.

Nagroda ta już od ponad dekady stanowi wyraz uznania dla instytucji, atrakcji turystycznych, które stale otrzymują wysokie oceny. Certyfikat jest przyznawany na podstawie jakości, aktualności i liczby niezwykle pochlebnych recenzji przesłanych na stronę TripAdvisor w ciągu 12 miesięcy. Wyróżnieni certyfikatem Travellers’ Choice należą do wąskiego grona najlepszych 10% obiektów na stronie TripAdvisor.

 

Link odsyłający do Muzeum Wsi Lubelskiej:

https://pl.tripadvisor.com/Attraction_Review-g274818-d6463348-Reviews-The_Lublin_Open_Air_Village_Museum-Lublin_Lublin_Province_Eastern_Poland.html

 

TripAdvisor to strona poświęcona turystyce zbierająca opinie m.in. o atrakcjach turystycznych na świecie. Dzięki 760 milionom recenzji i opinii na temat największej na świecie bazy obiektów turystycznych, obejmującej około 8,3 miliona obiektów zakwaterowania, linii lotniczych, atrakcji i restauracji, podróżni korzystający ze strony TripAdvisor mogą zapoznać się z opinią większości oraz na jej podstawie podejmować decyzje dotyczące m.in. wyboru sposobu spędzania wolnego czasu. Witryny współpracujące ze stroną TripAdvisor są dostępne na 49 rynkach i odnotowują średnio 490 milionów unikalnych odwiedzin miesięcznie tworząc w ten sposób największą na świecie społeczność podróżnych, której członkowie pragną wykorzystywać do maksimum każdy z organizowanych przez siebie wyjazdów.