„Lubelskie. Smakuj życie”
8. Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, zaprasza do wzięcia udziału w 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Lubelskie. Smakuj życie”.

Do konkursu mogą przystąpić zarówno profesjonaliści zajmujący się fotografią artystyczną i reportażową, jak i osoby fotografujące amatorsko.

Organizatorzy zachęcają do pokazania regionu lubelskiego w dwóch kategoriach konkursowych: fotografii artystycznej i reportażowej.

W dotychczasowych siedmiu edycjach konkursu wzięło udział ponad 400 autorów z całego kraju. Najciekawsze zdjęcia zostały prezentowane na pokonkursowych wystawach oraz w różnych publikacjach promujących Region Lubelski.

Nagrodzone i wyróżnione zdjęcia znajdą się w katalogu, wydanym w formie kalendarza regionu lubelskiego na 2020 rok, będą też eksponowane na pokonkursowej wystawie.

Nagrodami w konkursie, w każdej z dwóch kategorii, są karty zakupowe o wartości 750, 650 oraz 550 zł oraz zestawy wydawnictw regionu.

Prace oceni jury złożone z fotografików reprezentujących stowarzyszenia i związki twórcze oraz ze specjalistów promocji Urzędu Marszałkowskiego.

 

Termin nadsyłania prac mija 31 października.

 

Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępna jest na stronie; https://www.lubelskie.pl/konkurs-fotograficzny/