GRUPA DE MONO ZAGRAŁA W MUZEUM WSI LUBELSKIEJ
Zachęcamy do obejrzenia nagrania koncertu

„Lato z Radiem 2021” świętuje swoje 50. urodziny. Z okazji okrągłego jubileuszu radiowa Jedynka zorganizowała trasę koncertową na mapie, której znalazło się Muzeum Wsi Lubelskiej. To właśnie w lubelskim skansenie zagrał zespół De Mono i już w najbliższy piątek 9 lipca odbędzie się premiera nagrania zrealizowanego 28 czerwca na rynku sektora Miasteczka. Zabrzmią takie utwory, jak m.in. „Kochać inaczej”, „Zostańmy sami” czy „Moje miasto nocą”. W trakcie koncertu grupa De Mono wystąpiła w składzie: Andrzej Krzywy (wokal), Piotr Kubiaczyk (gitara), Paweł Pełczyński (saksofony, instrumenty perkusyjne), Paweł Dampc (instrumenty klawiszowe), Tomasz Banaś (gitary), Zdzisław Zioło (gitary), Marcin Korbacz (perkusja).

Transmisja nagranego już koncertu odbędzie się o godz. 20.00 na antenie radiowej Jedynki oraz – w formie streamingu wideo – na: stronie www.polskieradio.pl oraz kanale YouTube i w mediach społecznościowych Polskiego Radia.

 

W tym roku, z powodu ograniczeń pandemicznych, Polskie Radio i Jedynka postawiły na multimedialne transmisje premierowych koncertów, rejestrowanych w niezwykłych miejscach w Polsce. Jedynka emituje je w wakacyjne, piątkowe wieczory o godz. 20:00.

Więcej na temat atrakcji jubileuszowej edycji Lata z Radiem na antenie Programu 1

Strona internetowa Lata z Radiem